#StandWithUkraine

Фонди, яким ми довіряємо

 +380 (99) 287-65-02

Великий курс акторської майстерності. Ч1

Перша частина фундаментального курсу акторської майстерності для життя та для театру. Старт 03.09.2023

Інформація про курс

Мета курсу: Опанування майстерності актора і виразності людини. Розкриття власної творчої індивідуальності та образності.Для кого цей курс: Для будь-кого, хто хоче розвинути виразність, харизму, впевненість в собі, чуйність, емпатію, швидкість мислення, адаптивність і контактність, які дає акторська майстерність.Як проходить навчання: Акторські тренінги в залі наживо та онлайн зустрічі та лекції в zoom. Ви будете тренувати своє тіло, розум і почуття так, як це роблять професійні актори. Ви будете вивчати теорію та займатись практикою акторської майстерності. Ви будете навчатись бути кращою версією себе і водночас бути різними собою.

Переваги курсу

Занурення в професію

Цей курс — гра в довгу. Його мета перетворити кожного учасника на актора життя, актора сцени, внутрішньо і зовнішньо красиву та успішну людину. Впродовж п'яти місяців ви будете повністю занурені в акторське середовище.

місяців роботи над собою

Досвідчені майстри

Майстри курсу мають багаторічний досвід з навчання акторів і режисерів. Наші учні успішні в житті в кіно та в театрі. Нас надихає процес створення. Ми практики — ми створюємо фільми, вистави та оновлених акторською майстерністю людей.

25+років успішного досвіду

Фінальний показ наприкінці курсу

Наприкінці курсу ви будете мати можливість зіграти виставу, яка актуалізує знання і навички отримані впродовж навчання. Ви навчитесь спілкуватись з глядачем в полі сценічної дії — досвід, який має отримати будь який актор. 

30+більше 30 вистав учнів

Випускні роботи

Вистава "Книга Екклезіястова"

Вистава "Травоїдні"

Вистава "Вертикальна жінка"

Вистава "Водка. Єбля. Телевізор"

Вистава "Небо"

Вистава "Едіп"

Auguste's Slapstick

Shizo

Metamorphosis

Total Silence

Care to Much

Sender

"Барбекю на крові". Авторська робота учнів.

Сцена з фільму "Точка"

Сцена з фільму "Андрій Рубльов"

Сцена з фільму "Небо. Літак. Дівчина"

Сцена з фільму "Дзеркало"

Сцена з фільму...

Ви навчитесь:

1. Усвідомлювати своє тіло, голос, свої почуття і все, що з вами відбувається в моменті.2. Діяти, імпровізувати, приймати рішення, які наближають вас до вашої мети.3. Бути лаконічними, красивими та ефективними в думках і вчинках.4. Керувати собою за будь-яких обставин.5. Виходити з "матриці" власного досвіду та чужих ідей.6. Гармонічно співіснувати з партнерами.7. Красиво і впевнено висловлювати свої думки в публічному просторі.8. На сцені і в житті бути кращою версією себе і бути різними собою.9. Професійно грати на сцені та вільно почувати себе, коли на вас дивляться глядачі.9. Репетирувати вистави та працювати з канонічними та літературними текстами.10. Мислити творчо та бути частиною творчого задуму та його реалізації.

Старт курсу 03.09.2023, 17:00

Зареєструйтеся, і ми одразу повідомимо вас про розклад занять.

Програма курсу

Перше установче заняття 03.09.2023, 17:00В подальшому заняття двічі на тиждень по 2 години: понеділок 18:30-20:30 та субота 13:30-15:30Кожне заняття (теорія і практика) може бути присвячене більше ніж одній темі.Додаткові теми можливі, якщо буде запит від учнів.

Тема 1. Контакт з власним тілом. Контакт з партнером. - М.Костров, О.ВахрамєєваТема 2. Контакт з власним досвідом і почуттями. Розблокування заблокованих почуттів. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорТема 3. Контактна імпровізація на ресурсі власних почуттів. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорТема 4. Персональна драма та її втілення за допомогою акторських інструментів. - М.КостровТема 5. Акторське звучання. Виразність звуків та слів. Пов’язання звука і тіла. - Є.АмадорТема 6. Текстова імпровізація. Спонтанне формування змістовного тексту. Метафори та алегорії. - Є.АмадорТема 7. Персонаж та його втілення в акторській грі. - М.КостровТема 8. Поліфонія. Розвиток персонажа за допомогою акторських і режисерських інструментів. - О.ВахрамєєваТема 9. Робота з поетичним текстом. - О.ВахрамєєваТема 10. Робота з драматичним текстом. - М.КостровІмпровізаційний практикум №1. Спонтанна ігрова імпровізація. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорІмпровізаційний практикум №2. Тематична імпровізація. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорІмпровізаційний практикум №3. Структурна імпровізація на основі драматичного твору. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорІмпровізаційний практикум №4. Створення власного драматичного твору за допомогою імпровізації. - О.Вахрамєєва, Є.Амадор

Викладачі

Illustration

Михайло Костров

КУРАТОР КУРСУ

Режисер, психотерапевт, викладач акторської майстерності

Illustration

Олена Вахрамєєва

МАЙСТЕР КУРСУ

Режисерка, хореограф, тілесно-орієнтована терапевтка, викладачка акторської майстерності

Illustration

Євген Амадор

ГОЛОВНИЙ ВИКЛАДАЧ

Викладач акторської майстерності
Актор театрів: "ТОТЕАТР", "DSP" та
"Чорний квадрат"

Інформація щодо оплати курсу

Вартість курсу 3500 грн. на місяць з розрахунку 8 занять по 2 години.Значний відсоток коштів, які ви сплатите за курс, будуть переведені на благодійність. Ми співпрацюємо з БФ "Блага надія" та БФ "Свої". Реквізити є на сторінках фондів. Дякуємо! #StandWithUkraine

Подати заявку

Заповніть будь ласка форму. Ми вам зателефонуємо, щоб відповісти на всі запитання і завершити реєстрацію :)

Дякуємо за ваш запит!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Часті запитання

 • Чи потрібен акторський досвід для участі в курсі?

  Ні, не потрібен. Цей курс для всіх, хто мріє про акторську майстерність, про розвиток себе за допомогою акторських інструментів. Приходьте і ми навчимо вас. :)

 • Чи буде корисний цей курс, якщо я не мрію виступати на сцені?

  Так, буде корисний, тому що це сучасний, інноваційний курс, на якому ви отримаєте унікальний досвід контакту з акторською професією. Ви отримаєте навички, які дозволять вам керувати своїм внутрішнім і зовнішнім простором. Ви навчитесь грати і імпровізувати на сцені та в житті. 

 • Чи зможу я зіграти у виставі?

  Так. Наприкінці першої частини курсу планується вистава. Вас до неї будуть готувати.

 • Чи видають документ про закінчення курсу?

  Після успішного навчання на курсі, здачі всіх практичних завдань та дипломної роботи вам видається сертифікат.

Відгуки учасників курсу

Illustration

Це новий курс і видгуків ще немає :)

Ви можете бути першою людиною, хто залишить відгук.

Будемо вдячні за відгук про курс!

Choose file

Дякуємо за ваш відгук!

Незабаром він з'явиться на нашій сторінці.

Can't send form.

Please try again later.

Єднаймось!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах та пишіть нам в мессенджерах

Офіс

та сценічний простір

Вул. Верхній Вал, 16/4

+380 (99) 287 6502

moc.liamg%40tca.tsum.i