#StandWithUkraine

Фонди, яким ми довіряємо

 +380 (99) 287-65-02

Великий курс акторської майстерності. Ч1

Перша частина фундаментального курсу акторської майстерності для життя і для театру. Набір триває до кінця лютого 2024.

Інформація про курс

Мета курсу: Опанування майстерності актора і виразності людини. Розкриття власної творчої індивідуальності та образності.Для кого цей курс: Для будь-кого, хто хоче розвинути виразність, харизму, впевненість в собі, чуйність, емпатію, швидкість мислення, адаптивність і контактність, які дає акторська майстерність.Як проходить навчання: Акторські тренінги в залі наживо та онлайн зустрічі та лекції в zoom. Ви будете тренувати своє тіло, розум і почуття так, як це роблять професійні актори. Ви будете вивчати теорію та займатись практикою акторської майстерності. Ви будете навчатись бути кращою версією себе і водночас бути різними собою.

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ:

 • Illustration

  Майстер курсу: Олена Вахрамєєва - режисерка, співзасновниця незалежного театру ТОТЕАТР, тілесно-оріентована терапевтка, викладачка акторської майстерності.

 • Illustration

  Куратор курсу: Євген Амадор - актор незалежного театру ТОТЕАТР і театральної спільноти DSP, викладач акторської майстерності, музикант.

 • Illustration

  Викладачка курсу: Юлія Яковенко - акторка незалежного театру ТОТЕАТР, засновниця і керівниця Оазис йога студії (безперервна практика йоги –15 років), майстриня масажу, ембодімент-практик, ведуча міжнародних тренінгів і ретритів, викладачка акторської майстерності.

 • Illustration

  Викладачка курсу: Олександра Тараканова - акторка незалежного театру ТОТЕАТР, викладачка акторської майстерності.

Переваги курсу

Занурення в професію

Цей курс — гра в довгу. Його мета перетворити кожного учасника на актора життя, актора сцени, внутрішньо і зовнішньо красиву та успішну людину. Впродовж п'яти місяців ви будете повністю занурені в акторське середовище.

місяців роботи над собою

Досвідчені майстри

Майстри курсу мають багаторічний досвід з навчання акторів і режисерів. Наші учні успішні в житті в кіно та в театрі. Нас надихає процес створення. Ми практики — ми створюємо фільми, вистави та оновлених акторською майстерністю людей.

25+років успішного досвіду

Фінальний показ наприкінці курсу

Наприкінці курсу ви будете мати можливість зіграти виставу, яка актуалізує знання і навички отримані впродовж навчання. Ви навчитесь спілкуватись з глядачем в полі сценічної дії — досвід, який має отримати будь який актор. 

30+більше 30 вистав учнів

Випускні роботи

Вистава "Книга Екклезіястова"

Вистава "Травоїдні"

Вистава "Вертикальна жінка"

Вистава "Водка. Єбля. Телевізор"

Вистава "Небо"

Вистава "Едіп"

Auguste's Slapstick

Shizo

Metamorphosis

Total Silence

Care to Much

Sender

"Барбекю на крові". Авторська робота учнів.

Сцена з фільму "Точка"

Сцена з фільму "Андрій Рубльов"

Сцена з фільму "Небо. Літак. Дівчина"

Сцена з фільму "Дзеркало"

Сцена з фільму...

Ви навчитесь:

1. Усвідомлювати своє тіло, голос, свої почуття і все, що з вами відбувається в моменті.2. Діяти, імпровізувати, приймати рішення, які наближають вас до вашої мети.3. Бути лаконічними, красивими та ефективними в думках і вчинках.4. Керувати собою за будь-яких обставин.5. Виходити з "матриці" власного досвіду та чужих ідей.6. Гармонічно співіснувати з партнерами.7. Красиво і впевнено висловлювати свої думки в публічному просторі.8. На сцені і в житті бути кращою версією себе і бути різними собою.9. Професійно грати на сцені та вільно почувати себе, коли на вас дивляться глядачі.9. Репетирувати вистави та працювати з канонічними та літературними текстами.10. Мислити творчо та бути частиною творчого задуму та його реалізації.

Старт курсу вересень 2024

Зареєструйтеся, і ми одразу повідомимо вас про розклад занять.

Програма курсу

Перше установче заняття 17.02.2024. В подальшому заняття двічі на тиждень по 2 години: середа 18:30-20:30 та неділя 10:30-12:30Кожне заняття (теорія і практика) може бути присвячене більше ніж одній темі.Додаткові теми можливі, якщо буде запит від учнів.

Тема 1. Контакт з власним тілом. Контакт з партнером. - М.Костров, О.ВахрамєєваТема 2. Контакт з власним досвідом і почуттями. Розблокування заблокованих почуттів. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорТема 3. Контактна імпровізація на ресурсі власних почуттів. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорТема 4. Персональна драма та її втілення за допомогою акторських інструментів. - М.КостровТема 5. Акторське звучання. Виразність звуків та слів. Пов’язання звука і тіла. - Є.АмадорТема 6. Текстова імпровізація. Спонтанне формування змістовного тексту. Метафори та алегорії. - Є.АмадорТема 7. Персонаж та його втілення в акторській грі. - М.КостровТема 8. Поліфонія. Розвиток персонажа за допомогою акторських і режисерських інструментів. - О.ВахрамєєваТема 9. Робота з поетичним текстом. - О.ВахрамєєваТема 10. Робота з драматичним текстом. - М.КостровІмпровізаційний практикум №1. Спонтанна ігрова імпровізація. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорІмпровізаційний практикум №2. Тематична імпровізація. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорІмпровізаційний практикум №3. Структурна імпровізація на основі драматичного твору. - О.Вахрамєєва, Є.АмадорІмпровізаційний практикум №4. Створення власного драматичного твору за допомогою імпровізації. - О.Вахрамєєва, Є.Амадор

Викладачі

Illustration

Михайло Костров

КУРАТОР КУРСУ

Режисер, психотерапевт, викладач акторської майстерності

Illustration

Олена Вахрамєєва

МАЙСТЕР КУРСУ

Режисерка, хореограф, тілесно-орієнтована терапевтка, акторка, викладачка акторської майстерності

Illustration

Євген Амадор

КУРАТОР КУРСУ

Актор, музикант, викладач акторської майстерності

Illustration

Юлія Яковенко

ВИКЛАДАЧКА КУРСУ

Акторка, майстриня йоги, масажу, ембодімент-практик, волонтерка, викладачка акторської майстерності

Illustration

Олександра Тараканова

ВИКЛАДАЧКА КУРСУ

Акторка, викладачка акторської майстерності

Інформація щодо оплати курсу

Вартість курсу уточнюється.8 занять на місяць по 2 години.

Подати заявку

Заповніть будь ласка форму. Ми вам зателефонуємо, щоб відповісти на всі запитання і завершити реєстрацію :)

Дякуємо за заповнення реєстраційної форми!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Часті запитання

 • Чи потрібен акторський досвід для участі в курсі?

  Ні, не потрібен. Цей курс для всіх, хто мріє про акторську майстерність, про розвиток себе за допомогою акторських інструментів. Приходьте і ми навчимо вас. :)

 • Чи буде корисний цей курс, якщо я не мрію виступати на сцені?

  Так, буде корисний, тому що це сучасний, інноваційний курс, на якому ви отримаєте унікальний досвід контакту з акторською професією. Ви отримаєте навички, які дозволять вам керувати своїм внутрішнім і зовнішнім простором. Ви навчитесь грати і імпровізувати на сцені та в житті. 

 • Чи зможу я зіграти у виставі?

  Так. Наприкінці першої частини курсу планується вистава. Вас до неї будуть готувати.

 • Чи видають документ про закінчення курсу?

  Після успішного навчання на курсі, здачі всіх практичних завдань та дипломної роботи вам видається сертифікат.

Відгуки учасників курсу

Illustration

Ольга Кримова

В мене не було акторських амбіцій, коли я прийшла у ВАК. Але був один з найскладніших періодів у житті. Бажання витягти себе звідти змусило шукати відповіді і шляхи. 

ВАК став місцем, яке допомогло повернути собі себе (або радше віднайти схований потенціал і перезібрати в новій розширеній конфігурації) ...  Через новий досвід, творчість, право на проявлення, пошук опор, контакту з собою і людьми, в атмосфері творення, дружби і прийняття ... 

ВАК - однозначно одна з найяскравіших і магічних речей, що трапилась зі мною в житті. Це точно те, у що варто йти. Hardly recommend!

Illustration

Володимир Падалко

До ВАК: - Я той, в кого опускалися руки та зникало будь-яке бажання рухатись далі. - Я той, хто вже попрацював у ТОПових компаніях моєї спеціалізації, дістався «стелі» у карʼєрному зростанні і не розумів куди рухатись далі.- Я той, як кажуть щасливий батько двох дітей та щасливий чоловік красуні-дружини, але при цьому не розумів чому маю якийсь неусвідомлений внутрішній неспокій.З цим всім багажем частіше і частіше опускалися руки, і все частіше виникало запитання до самого себе: «що з тобою не так?» та «чого тобі не вистачає?!»
Тут, мабуть, треба ставити крапку, довгу таку кра-а-апку в якесь небуття, чи забуття. Але, ніт! Бо, в 2021-2022 році доля звела мене з акторською майстернею Кострова, з Оленкою Вахрамєєвою та Євгеном Амадором, і понеслося…
Що зараз, після трьох курсів ВАК?Зізнаюсь: а все таке ж саме, що і було: родина, робота, плани, життя, тільки я новий! Це, як ви йшли пустелею, довго йшли, зморилися і зневірилися, й вирішили звернути зі стандартного маршруту, та за найближчою дюною знайшли оазу. Навколо все та ж пустеля, тільки ви тепер сповнені сил, натхнення і любові до будь-якого нового маршруту у вирій життя.

Illustration

Ліка Дуброва

Акторські курси, такі як ВАК, виходять за межі простого навчання професійним навичкам. Вони слугують майданчиком для самовиявлення, розвитку особистості та відкриття внутрішнього потенціалу. Люди приходять сюди не лише для пізнання акторських інструментів, але й для того, щоб відчути магію власного проявлення та розкрити нові грані своєї особистості.
ВАК створює унікальне середовище, де не тільки вивчаються акторські лайфхаки, а й надається велика увага підтримці, взаєморозумінню і взаємоповазі. Тут кожен може відчути, що його не тільки навчають, але й поважають за його унікальність і індивідуальний підхід.

Illustration

Сергій Коваленко

ВАК відкрив мені двері до нових меж моїх можливостей, допоміг зазирнути за горизонт мого світоглядуВАК це коли ти щозаняття на концерті 🥰в якому регулярно сам приймаєш участь, вчишся виразності, спостерігаєш й пробуєш щось нове
Я спостерігав як прогресують мої однокурсники й це надихало мене рухатись далі, брати нові висоти й глибиниЗавдяки ВАК наш колектив пройшов разом стільки різних подій, що перетворився на міцну сімʼю, команду яка береться й робить доки не досягне результату
Це неймовірні відчуття, коли радість відкриттів й досягнень кожного з нас немов солодка магія теплом поширюється на всіх довкола, множиться й квітне ��🤗🤗 
ВАК навчає розширювати свої межі, збільшувати діапазони, відчуттів, почуттів, рухів, емоцій, слів, поглядів, мовлення, контакту й взаємодії з партнерами й простором та усіма його складовими
Відчувати своє тіло, досліджувати його рухливість, пластичність, грайливістьЗа ці три семестри я був приємно здивований сотні разів - годі й порівнювати за минулим життям ☺️
Я впевнений що завдяки ВАКу кожна людина розкриє свій потенціал й пізнає себе кращеЗдобуде й вдосконалить свої навички та вміння
ВАК робить кожну персону обʼємнішоюДодає почуття гумору, чутливість, прокачує й вибудовує увагу, нашаровуючи шар за шаром ваше сприйняття у пиріг дій, подій і реакцій
Тут створюють такі різнобарвні духмяні атмосфери, які були б просто недосяжними без пропрацьованих вправ тренажів та вистав, а головна складова це партнери іх темперамент, характер, особливості, досвід щирість відвертість й наполегливість
ВАК це регулярних пошук нових горизонтів в собі й партнерах, нових сплетінь емоцій створення унікальних атмосфер
Ти й режисер й співрежисер й виконавець ролей, на сцені ти можеш стати ким забажаєш, королем, янголом чи жебракомбудь-якою твариною, деревом чи квіткою, рікою чи горою, вранішнім степом або ж самим сонцем що сходить
ВАК - це коли поруч є вчитель з неймовірним особистим досвідом, що працює з кожним індивідуально, дає відгуки, підтримує й підказує напрямки
ВАК - це нові можливості, новий досвід, оновлене життя.
ВАК - це комʼюніті - це гурт відкритих людей, це велика весела й життєрадісна сімʼя :)

Illustration

Діана Хижняк

Зустріч зі справжнім собою

Одного разу я знайшла ВАК. І зрозуміла, що це було саме те, що мені потрібно ❤️

Заняття акторською майстерністю створили зміни в мені, як особистості. Я стала уважнішою до своїх почуттів і почуттів інших людей. Техніки та вправи, які входили до курсу, сприяли зниженню рівня тривожності, розвитку уваги, самосвідомості, розуміння себе і людей навколо. Я стала помічати речі, які раніше не помічала, усвідомила, що таке бути «тут і зараз», в моменті. Я відчула, що таке «проживати» емоції по-справжньому і мала можливість зустрітися зі справжньою собою 🥹 Який це кайф…

Настільки це змінило бачення театру і акторства: проживати, а не грати, відчувати, а не демонструвати. І саме це усвідомлення вплинуло на реакції та ставлення у повсякденному житті - на роботі, з родиною, з друзями. Бо отриманий досвід став доріжкою до творення себе і свого життя. Творити так, як я бачу, як я відчуваю. Контролювати, коли в цьому є потреба. І звучати, проявлятися, спостерігати… і бачити, жити.

Щаслива, що знайшла ВАК. І вдячна своїм кураторам-наставникам за професійний підхід, підтримку і прагнення поділитися з учнями досвідом, навчити і наштовхнути на власні усвідомлення ✨ Дякую за те, що ви робите ⭐️ Дякую за можливість вчитися творити себе ❤️‍
🩹

Illustration

Оленка

Так трапилось в житті, що соціум настільки нашарував правила поведінки, що в якусь мить ці нашарування стали кольчугою, яка заважала вільно рухатись і навіть дихати. До моменту коли перестала впізнавати себе.
Всесвіт відповідає на наміри. Так з’являється ВАК.
І він для мене особисто не став пройденим шляхом. Скоріше відправною точкою шляху. Тому що не всі ще нашарування зняті, не всі дозволи собі дані. Але вже точно є орієнтир та інструмент.
А ще є півострів абсолютного прийняття, свободи та Любові. Для мене саме півострів. Бо ВАК не відділений від материку, є прекрасним його продовженням, омитим шаленими енергіями.
Дякую маякам Оленці Вахрамєєвій та Жені Амадору за Світло.

Illustration

O'leggio

Я починав свій шлях в ВАК,знаходячись у "скафандрі ",тобто не бачачи ні кого, не чуючи ні кого,іноді навіть наших викладачів, маючи тільки бажання бути кращим і стати актором.
Потроху ,з часом дякуючи,терпінню і вмінню наших викладачів( Женя,Лена і інші),і колег у навчанні я виліз із цього "скафандру" і побачив чудовий світ театру.
Побачив,що мене оточують добри ,щирі ,радісні обличчя,які йдуть разом зі мною до визначеної мети допомагаючи мені зростати в театральному мистецтві.
Я спостерігаю небачений розвиток своїх колег,і шаленію від цього.
Дякую вам всім.
Ми найкращі.

Illustration

Юлія Леонова

Внутрішня дитина, голос якої ми перестали чути у повсякденному клопоту дорослого життя...Давня юнацька мрія, запхана на дальню полицю світом раціональних потреб ...Бажання прояву, яке завжди захоплювало та надихало..Потяг до знайомства з чудовими людьми у безпечному та теплому просторі...Віра в те, що ніколи не пізно ні для чого, поки ми живі...Гостра потреба світлого і справжнього у складні часи війни, коли руйнуються опори...
Кожного з нас сюди привело щось свідоме або неусвідомлене. Щось яскраве виражене або несміливе. Але це точно було щось важливе та справжнє, що керувало нами, коли ми натискати на посилання "подати заявку".
Особисто для мене ВАК, ТОТЕАТР - це про те, що "випадковості не бувають випадковими". Дива стаються, ТУТ і ЗАРАЗ, якщо ми довіряємо світу та СОБІ у можливостях їх віднайти...

Будемо вдячні за відгук про курс!

Choose file

Дякуємо за ваш відгук!

Незабаром він з'явиться на нашій сторінці.

Can't send form.

Please try again later.

Єднаймось!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах та пишіть нам в мессенджерах

Офіс

та сценічний простір

Вул. Верхній Вал, 16/4

+380 (99) 287 6502

moc.liamg%40tca.tsum.i